Amerykańsko – hiszpańska firma poszukuje przedsiębiorców produkujących systemy elektroniczne

Elektronika

Elektronika

Poszukiwane są firmy o poniższej specyfikacji:

 1. Wielkość sprzedaży 100 mln PLN/rocznie (jeśli wartość sprzedaży jest niższa, ale w przedziale 70-100 mln PLN, to też jak najbardziej tak)
 2. Bez problemów finansowych (chodzi tu raczej o długoterminowe problemy, zdajemy sobie sprawę, że w obecnej sytuacji wiele firm może doświadczać skutków kryzysu wywołanego rozwojem COVID-19)
 3. Z załogą (inwestor nie planuje zmniejszenia zatrudnienia, jeżeli wprowadzone zostaną jakieś zmiany to raczej w stronę rozwoju firmy)
 4. Obecnie nasz klient produkuje systemy elektroniczne dla poniższych sektorów i poszukuje firmy o podobnym profilu, chociaż nie wyklucza zainteresowania firmami, które produkują zaawansowane systemy dla innych sektorów
  1. obronność: nadzór, telemetria, radar, częstotliwość radiowa, elektro-optyka, identyfikacja celu
  2. lotnictwo: systemy uruchamiające, komunikacyjne, elektronika sterująca i inne kosmiczne systemy krytyczne
  3. motoryzacja: moduły sterujące systemem poduszek powietrznych, zarządzanie flotą GPS
  4. przemysł: komponenty infrastruktury pomiarowej energii, inteligentne systemy HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja) elektronika, krytyczne systemy kontroli ruchu kolei dużych prędkości.
  5. medyczny: przenośne elektrokardiografy (EKG), cyfrowe i wszczepialne aparaty słuchowe, Technologia RFI

Firmy zainteresowane tego rodzaju kontaktem, prosimy o zgłaszane się do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. Oddziału w Toruniu (w.kowalski@strefa.gda.pl)