Atos otworzył w regionie Business Technology & Innovation Center

Logo firmy Atos

Logo firmy Atos

Jest to siódme na świecie i pierwsze w Polsce takie centrum innowacji otwarte właśnie w regionie kujawsko-pomorskim. Centrum umożliwia poznanie najnowszych technologii, ale także doświadczenie w sposób realny, jak spółka Atos może wspierać konkretny biznes. BTIC stanowić ma przestrzeń do spotkań, ułatwiającą wymianę innowacyjnych technologii, rozwiązań i pomysłów.

W ofercie BTIC-a znajdują się:

  • innowacyjne przestrzenie mieszczące do 40 gości wraz z techniczną obsługą
  • nowoczesne studio telewizyjne
  • organizacja wydarzeń online i ich streaming, a także prowadzenie wydarzeń w formie hybrydowej
  • realizacja nagrań promocyjnych i informacyjnych

Atos SE (Societas Europaea) jest międzynarodową firmą zajmującą się usługami informatycznymi, której przychód w roku 2013 wyniósł 8.6 miliarda Euro, zatrudniającą 77 100 pracowników w 52 krajach. Obsługując globalną bazę klientów, dostarcza usługi IT w trzech obszarach: Usługi Konsultingowe i Technologiczne, Integracja Systemów i Usługi Zarządzane oraz Outsourcing Procesów Biznesowych. Firma jest ekspertem w zakresie technologii i znajomości branż: produkcja, handel detaliczny i usługi; sektor publiczny, opieka zdrowotna i transport; usługi finansowe; telekomunikacja i media.

Atos jest spółką notowaną na rynku NYSE Euronext w Paryżu. Działa pod markami Atos, Atos Consulting & Technology Services, Worldline oraz Atos Worldgrid. Jest Światowym Partnerem Informatycznym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. Będzie dostawcą technologii informatycznych dla MKOl do 2024 roku.
W Polsce Atos działa od 2000 roku. W oddziałach firmy w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku zatrudnia ponad 2700 osób.

Więcej informacji o firmie Atos:

atos.net
pl.atos.net
facebook.com/atos.polska

Więcej o otwarciu centrum czytaj tutaj