Logo konkursu Grunt Na Medal

Zakończył się I etap IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2021  organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora.

Tarcza antykryzysowa u schyłku pandemii!

Niekorzystna sytuacja w polskiej gospodarce, związana z trwającą pandemią COVID-19, zdaje się z każdym dniem dobiegać końca, niemniej wciąż wielu przedsiębiorców i eksporterów boryka się z szeregiem problemów finansowych i dystrybucyjnych.

Logo targów

Jedyne w Polsce wydarzenie online dla branży narzędziowo-przetwórczej

Tworzywa sztuczne bardzo często niesłusznie postrzegane są jako materiał nieekologiczny. Tymczasem na rynku dostępnych jest wiele innowacyjnych rozwiązań i produktów, które przyczyniają się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych, oszczędności energii, a tym samym ochrony klimatu. O tym, że nie każdy plastik jest zły, o ogromnej roli tworzyw sztucznych w gospodarce obiegu zamkniętego oraz o wyzwaniach, jakie stoją przed producentami, porozmawiamy podczas jedynego w Polsce wydarzenia online dla branży narzędziowo-przetwórczej, które odbędzie się 20-22.04.2021.

InvestInKP_Logo

W dniach od 1 marca do 30 marca 2021 roku odbywają się specjalistyczne szkolenia w zakresie standardów obsługi inwestorów skierowane do przedstawicieli JST z regionu Kujawsko-Pomorskiego, biorącymi udział w projekcie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.