misje gospodarcze w Dubaju

Szanowni Państwo,


Pragniemy Państwa poinformować, że został właśnie ogłoszony nabór na połączone z udziałem w Expo 2020 misje gospodarcze do Dubaju, które odbędą się w przyszłym roku w dniach 4-8 lutego. Nabór jest przeznaczony dla przedsiębiorstw z branży o PKD 22.2 (Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych) i 25.73 (Produkcja narzędzi). Misje organizuje Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskie – w ramach projektu „Invest in Bit CITY 2” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Udział można zgłaszać do 15 listopada. Zachęcam Państwa do zapoznania się z załączonym dokumentem, który zawiera wszystkie szczegółowe informacje o naborze. W razie pytań proszę Państwa o kontakt z następującymi osobami:

  • Karolina Brzdęk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 56 6218 349;
  • Małgorzata Schick: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel 56 6218 309.

Dodatkowe dane dostępne są pod linkiem : 

 https://bip.kujawsko-pomorskie.pl/marszalek-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego-oglasza-nabor-na-wolne-stanowiska-pracy-3-etaty-do-spraw-wdrazania-projektow-w-wydziale-wdrazania-projektow-efrr-w-departamencie-wdrazania-regionalnego-pr-2/

Logo konkursu Grunt Na Medal

Zakończył się I etap IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2021  organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora.

Tarcza antykryzysowa u schyłku pandemii!

Niekorzystna sytuacja w polskiej gospodarce, związana z trwającą pandemią COVID-19, zdaje się z każdym dniem dobiegać końca, niemniej wciąż wielu przedsiębiorców i eksporterów boryka się z szeregiem problemów finansowych i dystrybucyjnych.

Logo targów

Jedyne w Polsce wydarzenie online dla branży narzędziowo-przetwórczej

Tworzywa sztuczne bardzo często niesłusznie postrzegane są jako materiał nieekologiczny. Tymczasem na rynku dostępnych jest wiele innowacyjnych rozwiązań i produktów, które przyczyniają się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych, oszczędności energii, a tym samym ochrony klimatu. O tym, że nie każdy plastik jest zły, o ogromnej roli tworzyw sztucznych w gospodarce obiegu zamkniętego oraz o wyzwaniach, jakie stoją przed producentami, porozmawiamy podczas jedynego w Polsce wydarzenia online dla branży narzędziowo-przetwórczej, które odbędzie się 20-22.04.2021.