InvestInKP_Logo

W dniach od 1 marca do 30 marca 2021 roku odbywają się specjalistyczne szkolenia w zakresie standardów obsługi inwestorów skierowane do przedstawicieli JST z regionu Kujawsko-Pomorskiego, biorącymi udział w projekcie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. 

Logo konkursu

Miło nam poinformować, iż rozpoczyna się IX edycja ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2021  organizowana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centami Obsługi Inwestora. Konkurs jest organizowany pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. 

Inwestycje zagraniczne to duży krok w kierunku rozwoju gminy, poprawy jakości życia jej mieszkańców oraz tworzenia nowych miejsc pracy. Udział w kolejnej edycji konkursu to ponowna szansa na promocję gminy, jako najlepszego miejsca lokalizacji dla inwestycji produkcyjnych, a więc wyjątkowej możliwości pozyskania znaczących inwestorów.

Paperwork Pixabay Clipart

Fundacja Emic zaprasza na seminarium pt. Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców w dobie pandemii, które odbędzie się 23 lutego 2021 r. w formie online.

Jeśli już zatrudniasz pracowników z zagranicy, ale procedury legalizacji pracy i pobytu sprawiają Ci trudność lub dopiero planujesz zatrudniać cudzoziemców, to seminarium jest dla Ciebie. Podczas wydarzenia skupimy się na praktycznych aspektach legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców przez Wydziały Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców UW i procedurze rejestracji oświadczeń w powiatowych urzędach pracy w kontekście wprowadzonych przez rząd regulacji w 2020 roku.

MIPIM LOGO

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że wystartowała 31 edycja prestiżowego, międzynarodowego konkursu MIPIM Awards 2021 www.mipimawards.com. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 lutego 2021r.

Stworzony w 1991 r. międzynarodowy konkurs MIPIM Awards towarzyszy najważniejszym globalnym targom nieruchomości MIPIM w Cannes. MIPIM Awards honoruje najwybitniejsze i najbardziej unikatowe w skali światowej realizacje architektoniczne, ukończone lub powstające, które branża nieruchomości uznaje za obiekty najbardziej innowacyjne i prestiżowe. To niepowtarzalna okazja do promocji najlepszych polskich zespołów architektonicznych i ich dzieł.

W 2020 roku po raz pierwszy w blisko 30-letniej historii tego konkursu do finału zakwalifikowały się aż trzy polskie projekty, a dwa z nich zdobyły zwycięską statuetkę prestiżowego konkursu MIPIM AWARDS.