Paperwork Pixabay Clipart

Fundacja Emic zaprasza na seminarium pt. Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców w dobie pandemii, które odbędzie się 23 lutego 2021 r. w formie online.

Jeśli już zatrudniasz pracowników z zagranicy, ale procedury legalizacji pracy i pobytu sprawiają Ci trudność lub dopiero planujesz zatrudniać cudzoziemców, to seminarium jest dla Ciebie. Podczas wydarzenia skupimy się na praktycznych aspektach legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców przez Wydziały Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców UW i procedurze rejestracji oświadczeń w powiatowych urzędach pracy w kontekście wprowadzonych przez rząd regulacji w 2020 roku.


Opowiemy o również o potencjalnych scenariuszach i zagrożeniach po zniesieniu „stanu zagrożenia epidemicznego" oraz o tym, czego należy spodziewać się w ramach kontroli prowadzonych przez Państwową Inspekcję Pracy.
 
Wyślij swoje zgłoszenie na seminarium: https://bit.ly/36kkH2H
 
Dodatkowych informacji udziela:
Przemysław Wyciechowski z Fundacji Emic:
tel. 798 704 908,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona! Link lub linki do platformy Microsoft Teams wysłane zostaną do uczestników najpóźniej w dzień poprzedzający wydarzenie. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Masz prawo wiedzieć!" finansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.