Logo konkursu Grunt Na Medal

Zakończył się I etap IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2021  organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centami Obsługi Inwestora.

Logo konkursu

Miło nam poinformować, iż rozpoczyna się IX edycja ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2021  organizowana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centami Obsługi Inwestora. Konkurs jest organizowany pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. 

Inwestycje zagraniczne to duży krok w kierunku rozwoju gminy, poprawy jakości życia jej mieszkańców oraz tworzenia nowych miejsc pracy. Udział w kolejnej edycji konkursu to ponowna szansa na promocję gminy, jako najlepszego miejsca lokalizacji dla inwestycji produkcyjnych, a więc wyjątkowej możliwości pozyskania znaczących inwestorów.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora, zakończyła pierwszy etap VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2018 promującego tereny kompleksowo przygotowane pod inwestycje produkcyjne.

 Ogólnopolski Konkurs „GRUNT NA MEDAL" 2018
- podsumowanie I etapu

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestora otrzymało w tym roku 7 ofert inwestycyjnych greenfield od 10 Gmin. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do II etapu ogólnopolskiego konkursu „Grunt na Medal” 2018 zakwalifikowało się 6 terenów produkcyjnych z regionu Kujawsko-Pomorskiego: