Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza na seminarium pt. „Japonia –rynek otwierający się na polski biznes” w dniu 28 września 2023 r. w Toruniu 

ORGANIZATOR
Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu

WYDARZENIE MERYTORYCZNIE WSPIERAJĄ
prelegenci z Ministerstwa Rozwoju i Technologii 
Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH)
Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu/Oddziału Celnego we Włocławku
KUKE S.A.
Bank Gospodarstwa Krajowego

CEL SEMINARIUM
Celem seminarium jest popularyzacja wiedzy wśród kujawsko-pomorskich firm (eksporterów obecnych i przyszłych) na temat Japonii jako rynku o dużym potencjale oraz wiążących się z nim możliwościach biznesowych.
Obecnie trwają przygotowania do udziału Polski w Wystawie Światowej Expo 2025 w Osace. Wydarzenie stanowi szansę na wzmocnienie pozytywnego wizerunku naszego kraju na arenie międzynarodowej, okazję do prezentacji i promocji polskiej oferty gospodarczej (w tym potencjału przedsiębiorstw),a także kulturalnej i turystycznej.

PROGRAM WYDARZENIA
Agenda seminarium w załączeniu.

ZGŁASZANIE UDZIAŁU
Rejestracja uczestników jest możliwa wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza, dostępnego tutaj.
Z uwagi na uwarunkowania organizacyjne prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do 26 września 2023r. (Liczba uczestników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.)

Kontakt w sprawie seminarium:
Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-P COIE)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 56 62 18 443, 495.

eksport seminarium Japonia 28.09.2023

pdf

Zaproszenie na seminarium

Rozmiar: 445.56 kb
Odsłon : 7
Data dodania: 2023-09-19
pdf

Program seminarium

Rozmiar: 729.99 kb
Odsłon : 8
Data dodania: 2023-09-19