Adres siedziby

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestora

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestora 
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
ul. Plac Teatralny 2
87-100 Toruń
Pokój 445A (3 piętro)


Godziny pracy

poniedziałki, środy, czwartki: w godz. 7.30-15.30
wtorki: w godz. 7.30-17.00
piątki: w godz. 7.30-14.00
 
W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy informacją.


Osoby do kontaktu w Centrum Obsługi Inwestora

DaneJęzykE-mailTelefon
Cezar Buczyński, Ekspert BIZ w ramach Projektu systemowego Ministerstwa Gospodarki „Wsparcie sieci Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów” (COIE)
niemiecki, angielskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 56 62 18 319
Magdalena LewandowskaangielskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.+ 48 56 62 18 443

Sieć  Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów jest programem systemowym Ministerstwa Gospodarki prowadzonym dzięki wsparciu funduszy europejskich, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 6.2.1. Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Wsparcie dla sieci centrów obsługi inwestorów i eksporterów”.  Zadaniem COIE jest m.in.: 

- zwiększanie poziomu inwestycji zagranicznych w Polsce, poprzez ułatwienie potencjalnym inwestorom zagranicznym dostępu do informacji o warunkach podejmowania działalności gospodarczej w Polsce i instrumentach wsparcia rozwoju przedsiębiorczości, w tym zachętach inwestycyjnych,

- wzrost poziomu umiędzynarodowienia polskich firm, poprzez ułatwienie przedsiębiorcom, a także organizacjom zrzeszającym przedsiębiorców, dostępu do kompleksowych, wysokiej jakości i nieodpłatnych usług informacyjnych w zakresie niezbędnym do planowania, organizowania i realizacji eksportu i/lub inwestycji poza granicami Polski.

Merytoryczne wsparcie dla COIE stanowią Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP (WPHI), posiadające aktualną i obszerną wiedzę o warunkach dostępu i funkcjonowania na wybranych rynkach zagranicznych www.trade.gov.pl


Dane teleadresowe do Gmin