Spotkaj się z chińskimi firmami

16 maja br. nasze województwo odwiedzą przedstawiciele Chińskiej Rady ds. Promocji Handlu Międzynarodowego z Hubei oraz przedsiębiorcy z Chin (ok. 40 osób).

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z naszego regionu zainteresowanych nawiązaniem współpracy handlowej z chińskimi firmami do udziału w spotkaniu B2B, które odbędzie się w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w godzinach 11:00-15:00.

Delegacja chińska poszukuje partnerów zajmujących się inwestycjami, handlem i wymianą technologii w zakresie: nowych urządzeń do magazynowania energii, budowy sieci drogowej, części samochodowych, projektowania i produkcji kutych samochodowych układów kierowniczych, zwrotnic i produktów do montażu wahaczy, silników samochodowych i doładowań, pomp olejowych, rozruszników, generatorów, inteligentnych samochodowych przyrządów diagnostycznych, wymiany dysz pomp paliwowych do pojazdów użytkowych, budowy infrastruktury, transportu morskiego i lądowego, inżynierii, budownictwa i materiałów budowlanych, przemysłowego sterowania elektrycznego, energoelektroniki i linii produkcyjnych oraz porcelany sanitarnej. Poszukiwani są także przedsiębiorcy działający w branży grzybów jadalnych, w branży herbat ziołowych – w celu wspólnego prowadzenia badań, rozwoju, produkcji i sprzedaży herbat ziołowych oraz zajmujący się wysokiej klasy odzieżą damską – w celu wspólnego rozwoju, projektowania i sprzedaży.

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 56 621 25 97.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia do godziny 10:00 pod adresem: a.zapart@kujawsko-pomorskie.pl