Targi Przemysłowe w Kolumbii wrzesień 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje stoisko na renomowanych targach Feria Industrial de Bogota, które odbędą się w dniach  23˗27 września 2024 r. w Bogocie, Kolumbia.

Targi są przeznaczone dla przedsiębiorców szeroko rozumianego sektora przemysłowego obejmującego różne typy maszyn i narzędzi, technologie, surowce, komponenty, usługi i pochodne.

Feria Industrial de Bogota to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Kolumbii i szerzej Ameryki Łacińskiej oraz Karaibów.  Targi są organizowane przez największą i najbardziej renomowaną w Kolumbii firmę wystawienniczą Corferias. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad 450 wystawców z 14 państw (zarówno latynoamerykańskich, jak i karaibskich oraz europejskich), a targi odwiedziło ca 36 tys. przedsiębiorców.

Targom będą towarzyszyły równoległe wystawy – ExpoPlast poświęcone szeroko rozumianemu sektorowi tworzyw sztucznych i opakowań, a także ExpoAcaire przeznaczone dla przedsiębiorców z branży chłodniczej, klimatyzacji i wentylacji.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia bezpłatną możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Przedsiębiorca ponosi jedynie koszty przylotu i pobytu oraz koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów.

Bliższe informacje nt. tych targów można znaleźć na stronie organizatora (https://feriainternacional.com/en/) oraz na stronie PAIH (tu także link rejestracyjny – https://www.paih.gov.pl/events/feria-industrial-de-bogota-2024/.

Zgłoszenia są przyjmowane do 26 lipca 2024 r.  W razie jakichkolwiek pytań proszę je kierować pod adresami: anna.dobrzycka@paih.gov.pl i/lub tomasz.bajon@paih.gov.pl.

Zachęcamy do udziału w tej imprezie wystawienniczej. Kolumbia jest krajem o znacznym potencjale rozwoju współpracy z zagranicą, otwarta na kontakty międzynarodowe. Już notujemy szereg sukcesów we wzajemnej współpracy, m.in. w zakresie zielonych technologii i sektorze rolnym.

zdj. Wikipedia