UWAGA – Końcówka Naboru na Katalog Produktów Eksportowych

To już ostatni moment na zgłoszenie się do “Katalogu Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

MADE IN KUJAWSKO-POMORSKIE – edycja 2021-22″

                                                                                                                                             

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksportu, działające w strukturze organizacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, przygotowuje kolejne, piąte już wydanie „Katalogu Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego Made in Kujawsko-Pomorskie – edycja 2021-22”. Jego głównym celem jest promocja regionalnych firm eksportowych i ich usług/ produktów na zagranicznych rynkach. Poprzednie wydania Katalogu (2015, 2016, 2017/2018 oraz 2019) cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz instytucji gospodarczych wspierających umiędzynarodowienie przedsiębiorstw, jak i importerów poszukujących kontrahentów w Polsce. Dlatego też zdecydowaliśmy się kontynuować jego kolejne, poszerzone wydanie. Docelowo planowane jest również przygotowanie elektronicznej wersji Katalogu w formie wyszukiwarki na stronie COIE oraz dedykowanej aplikacji mobilnej.

 

Wszystkie edycje katalogu są na stałe promowane na Portalu Promocji Eksportu, administrowanym przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, na regionalnej podstronie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE), pod linkiem: https://kujawskopomorskie.trade.gov.pl/pl/jesli-eksportujesz/katalog-produktow-eksportowych/182209,katalog-produktow-eksportowych-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego.html

 

KTO MOŻE PROMOWAĆ SIĘ W KATALOGU?

 

Zamieszczenie wizytówki firmy w Katalogu jest bezpłatne.

 

W Katalogu mogą zaprezentować się eksportujące  przedsiębiorstwa, których siedziba lub prowadzona działalność (produkcja) znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a oferowane produkty są również wytwarzane na terenie naszego regionu. Za jego pośrednictwem mogą się również promować firmy, które nie eksportują jeszcze swoich produktów/ usług.

 

 ZGŁASZANIE UCZESTNICTWA W KATALOGU:

 

W przypadku Państwa zainteresowania zamieszczeniem wizytówki firmy w Katalogu, prosimy o zapoznanie się z załączonymi poniżej instrukcjami postępowania: „Instrukcją postępowania dla nowych firm” bądź z „Instrukcją postepowania dla dotychczasowych uczestników Katalogu”.  Uprzejme prosimy o zastosowanie się do opisanej w instrukcji procedury.