Wielka rekrutacja do nowej fabryki Erbudu pod Toruniem!

Poszukiwani są przede wszystkim pracownicy linii produkcyjnej i operatorzy maszyn, a także mistrzowie branżowi na produkcji. Za chwilę rusza cała duża rekrutacja elektryków, potem specjalistów od instalacji wodno-kanalizacyjnych, następnie wykończeniówka.

Spółka liczy, że do końca lata skompletuje załogę. Wtedy ruszą wdrożenia i szkolenia z obsługi nowoczesnej linii produkcyjnej. Prowadzić je będzie zarówno producent maszyn, jak i zakładowy zespół szkoleniowy.

O spółce:

Fabryka i magazyny “MOD21” powstały w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Ostaszewie (gm. Łysomice) pod Toruniem. W czerwcu spodziewane jest dostarczenie i montaż linii produkcyjnej. Potem nastąpić faza szkoleń i wdrożeń. Oficjalne otwarcie zakładu zaplanowano na późną jesień 2022 roku (realny termin to listopad.

Wywodzący się z Torunia Erbud to jedna z największych grup budowlanych w Polsce. Utworzył spółkę MOD21. To ona zajmie się produkcją drewnianych obiektów modułowych w Ostaszewie. Jej prezesem został Theodor Kaczmarczyk, mający ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie modułowym w Niemczech.

Erbud ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku polskim oraz w krajach Europy Zachodniej. Specjalizuje się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjno-drogowym, przemysłowym i energetycznym. Rocznie realizuje projekty o wartości ponad 3 mld zł. Od 2007 roku spółka Erbud S.A. jest notowana na GPW w Warszawie.