Wpisz sie do bazy przedsiębiorców

Zapraszamy do wpisania się do bazy przedsiębiorców działających na terenie województwa prowadzonej przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego. Formularz znajduje się na stronie https://gospodarka.kujawsko-pomorskie.pl/ (na dole strony): https://gospodarka.kujawsko-pomorskie.pl/formularz-dla-przedsiebiorcow/

Przedsiębiorstwa, które dopiszą się do bazy będą otrzymywać informacje o aktualnych ofertach dla firm ze strony Samorządu Województwa – m.in. nabory na zagraniczne misje gospodarcze, zaproszenia do udziału w giełdach kooperacyjnych z udziałem firm przyjeżdżających z innych krajów oraz do udziału w międzynarodowych targach organizowanych na terenie całego świata (zapewnimy finansowanie udziału firm w wydarzeniach), informacje o uruchamianym systemie akredytacji usług dla MŚP oraz dostępnych bonach na te usługi, zaproszenia na konferencje, szkolenia i targi organizowane przez Urząd i Spółki podległe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do eksploracji i śledzenia naszej nowej strony, która spina działania instytucji Samorządu Województwa działających na rzecz biznesu, ich działalności i wszelkich form wsparcia Państwa rozwoju.