Budynek biurowy wraz z halą magazynową i warsztatem firmy Rollstick powstanie w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej „Toruń-Wschód”.

Rollstick_siedziba

Rollstick_siedziba

Firma Rollstick przygotowała już wizualizacje swojego obiektu. Będzie to dwukondygnacyjny budynek biurowy o wysokości 8,2m i jednokondygnacyjna hala magazynowa z warsztatem o wysokości 7,25m. Łączna budynków kubatura to 3 500m³, powierzchnia użytkowa biurowca to ok. 500 m², hali magazynowej 250 m². Na firmowej nieruchomości  powstanie także część utwardzona, czyli drogi, place parkingi, chodniki, które zajmą  ok. 1 900m².

Przypomnijmy, że Rollstick działa w Toruniu od 1989 roku i jest  spółką działającą w branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Firma kupiła działkę od miasta zlokalizowaną  na tzw. Abisynii, płacąc za nieruchomość 383 800 złotych. To teren inwestycyjny o powierzchni 0,34 ha, który znajduje się w północno – wschodniej część miasta i jest doskonale skomunikowany  z drogami krajowymi nr 91, 15, 10 i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A1. Z nowym inwestorem aktywnie współpracuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. 

Informacja ze strony Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.