Już w przyszłym tygodniu profesjonalne targi konstrukcji i renowacji BATIBOUW 2023!

Batibouw proponuje różne wydarzenia dla profesjonalistów z branży budowlanej poświęcone różnym sektorom budownictwa i renowacji :

  • PROJECT: 24 maja, wydarzenie dla rynku nie mieszkaniowego, architektów, deweloperów i menadżerów projektów https://project-fair.be/fr
  • BUILD-IT to jedyna impreza ICT organizowana dla branży budowlanej i remontowej w Belgii. Ta 15. edycja zgromadzi ekspertów w dziedzinie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (oprogramowanie i sprzęt) i odbędzie się podczas targów INSTALLPRO.
  • INSTALLPRO: wystawa networkingowa poświęcona elektrykom, hydraulikom i instalatorom HVAC installpro-fair.be

W 2019 roku targi odnotowały ponad 300 tysięcy zwiedzających, w tym 75 tysięcy profesjonalistów, a 225 tysięcy indywidulanych zwiedzających. Każdego roku 50 % zwiedzających przychodzi na targi po raz pierwszy, przyciągnięci nowymi projektami targów. Co roku liczba zwiedzających zwiększa się. W 2017 roku Batibouw  gościły  80 wystawców więcej niż w latach ubiegłych, co  razem stanowi liczbę około tysiąca. Po raz pierwszy cała przestrzeń Pałacu Bruxelles Expo była  zajęta. W roku 2018 i 2019 ten sukces się powtórzył. W roku 2021 targi można było odwiedzić wirtualnie.

Gdzie?

Bruxelles Expo

Place de Belgique 1

1020 Bruxelles

Kiedy?

BATIBOUW będzie można odwiedzić  od wtorku 14 marca do niedzieli 19 marca 2023 roku.

Godziny otwarcia :

10:00-19:00 w dni powszednie

W czwartek 16 marca   i piątek  17 marca targi otwarte  do godziny 21:00

Kategorie

Drzwi, techniki konstrukcji, ocieplenie, sanitarne, podłogi, łazienki, kuchnia, kominki, ogród, bramy, tarasy, altany, oświetlenie ogrodu, baseny, energia.

Kontakt

Fisa Operations

Square de l’Atomium, 1 BP 505

1020 Bruxelles

Tel: + 32 2 663 14 01
Website: https://www.batibouw.com/fr/contact

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza oraz Biuro Regionalne Województwa Kujawsko-Pomorskiego służą pomocą dla zainteresowanych przedsiębiorców z Województwa w kontaktach z organizatorami targów na miejscu.

b.skowronska@kujawsko-pomorskie.pl

Więcej informacji

https://www.batibouw.com/en

Opracowanie

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza 

Na podstawie strony internetowej https://www.batibouw.com/en