misje gospodarcze w Dubaju

Szanowni Państwo,

Poniżęj w linku wyniki naboru na misje gospodarcze do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) połączone z udziałem w Wystawie Światowej Expo Dubaj 2020 w terminie 04-08.02.2022 r. :

Szanowni Państwo,


Pragniemy Państwa poinformować, że został właśnie ogłoszony nabór na połączone z udziałem w Expo 2020 misje gospodarcze do Dubaju, które odbędą się w przyszłym roku w dniach 4-8 lutego. Nabór jest przeznaczony dla przedsiębiorstw z branży o PKD 22.2 (Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych) i 25.73 (Produkcja narzędzi). Misje organizuje Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskie – w ramach projektu „Invest in Bit CITY 2” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Udział można zgłaszać do 15 listopada. Zachęcam Państwa do zapoznania się z załączonym dokumentem, który zawiera wszystkie szczegółowe informacje o naborze.

W razie pytań proszę Państwa o kontakt z następującymi osobami:

  • Karolina Brzdęk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 56 6218 349;
  • Małgorzata Schick: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel 56 6218 309.

Dodatkowe dane dostępne są pod linkiem :  

Nabór na misje gospodarcze do Dubaju