EYE2023: zarejestruj się na Europejskie Spotkanie Młodzieży

9-10 czerwca kilka tysięcy osób w wieku od 16 do 30 lat z całej UE przejmie kontrolę nad Parlamentem Europejskim w Strasburgu podczas EYE2023, aby dyskutować i dzielić się pomysłami na kształtowanie przyszłości Europy. Młodzi ludzie spotkają się i wymienią poglądy z ekspertami, aktywistami, influencerami i decydentami.

Zapisy do 24 lutego

W EYE2023 mogą wziąć udział udział młodzi ludzie w wieku od 16 do 30 lat. Nie trzeba tworzyć grupy, ponieważ możliwe są zapisy indywidualne.

Zarejestruj się i weź udział w EYE2023!

Rejestracja jest otwarta do 24 lutego, godz. 23:59 czasu polskiego. Ale nie czekaj na ostatnią chwilę, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, koszty podróży i zakwaterowania w Strasburgu należy pokryć we własnym zakresie.

Więcej wydarzeń w tej edycji

Spotkanie młodzieży EYE odbywa się już po raz piąty. Wydarzenia podczas EYE2023 będą odbywać się zarówno na miejscu w Strasburgu, jak i w systemie hybrydowym. Zaplanowano blisko 200 wydarzeń, w tym debaty, dyskusje, wydarzenia networkingowe, występy artystyczne, zajęcia sportowe i interaktywne warsztaty.

Niektóre aktywności są organizowane we współpracy z innymi instytucjami, organizacjami międzynarodowymi, społeczeństwa obywatelskiego i młodzieżowymi.

Zapoznaj się z projektem programu.

EYE2023 w mediach społecznościowych

Facebook

Instagram

Twitter

Źródło: Parlament Europejski